יום רביעי, ינואר 23, 2019

גלגולו של פילאטיס

שיטת הפילאטיס ברמת גן, ובשאר הארץ, הפכה בשנים האחרונות לאחת השיטות הפופולאריות ביותר בישראל. כיום, לא ניתן למצוא מכון כושר אחד שלא מפעיל מטעמו אימוני פילאטיס. רוב אימוני הפילאטיס מתקיימים על מזרן, אך יש גם מקומות המפעילים אימוני פילאטיס המסתייעים במכשירים. המתאמנים בשיטה מעידים על שיפור ניכר בבעיות שרירים ושלד, על שינוי ביציבה, על תחושת חיוניות ועל צמצום ניכר בהיקפים. ... קרא עוד »

16 תחרויות מוזרות מרחבי העולם

אם יש לך כשרון שנראה לכאורה חסר תועלת, אנחנו בטוחים שאימא שלך אמרה לך להפסיק לעשות את זה וללמוד איך לעשות משהו מועיל יותר. לצערה של אימא שלך, יש הרבה תחרויות בעולם לכישרונות שנראים לכאורה חסרי תועלת. בתחרויות האלה מעורב גם פרס כספי גדול המוענק למתמודד הטוב ביותר בכישרון חסר תועלת מסוים. אז הם כבר לא כל כך חסרי תועלת ... קרא עוד »

16 סיבות למה לילידי שנות ה-90 הייתה את הילדות הטובה ביותר

בימים בהם קלטות הווידאו נחשבו ללהיט, ובימים בהם משחקי המחשב לא היו בשיא התפתחותם, דווקא אז ילידי שנות ה-80 וה-90 נהנו מכל רגע מילדותם. לאותם חבר'ה שהיו רוצים לחזור לאותם הימים, או סתם להיזכר ולהתענג על הנוסטלגיה המתוקה של הימים ההם, הכנו לכם רשימה של משחקים, ממתקים ואביזרים שיעלו לכם זיכרונות מתוקים. 1. היכולת ליהנות מהדברים הקטנים בחיים. 2. כפיות ... קרא עוד »

מדהים – יצירות אומנות אכילות מפתיתי אורז

קינוחים ומתוקים הם הארוחה האהובה על רוב האנשים. אם אתם חושבים אחרת, כנראה שאתם משקרים לנו ולעצמכם. העניין הזה מביא אותנו ליצירת האומנות הנפלאה של ג'סיקה סיסקין. סיסקין מתגוררת בניו יורק ויוצרת ממתקים אמנותיים מדהימים מפתיתי אורז פריכים, וכנראה שהיא גם חובבת מושבעת של ישראל (ראו תמונות מס' 2 ו-7). סיסקין צובעת את פתיתי האורז בצבעים שונים ולאחר מכן מפסלת אותם ... קרא עוד »

לא יאמן מה הילדים האלה צריכים לעבור כדי להגיע לבית הספר

השבוע הזה הוא שבוע פתיחת שנת הלימודים בארץ, ורובכם יודעים מה זה אומר: הרבה התבכיינויות, הרבה תלונות על לקום מוקדם בבוקר, על שיעורי בית בלתי נגמרים וכו'. עם כל הקשיים וההתבכיינויות, ההגעה לבתי הספר בארץ יחסית פשוטה ונוחה. בית הספר נמצא בדרך כלל במרחק של לא יותר מ-20 דקות נסיעה, וברוב המקרים יש אוטובוס נגיש ונוח המגיע אליו. באזורים רבים ... קרא עוד »

דפדף למעלה