יום רביעי, דצמבר 19, 2018
עמוד הבית » lero » 16 תחרויות מוזרות מרחבי העולם

16 תחרויות מוזרות מרחבי העולם

אם יש לך כשרון שנראה לכאורה חסר תועלת, אנחנו בטוחים שאימא שלך אמרה לך להפסיק לעשות את זה וללמוד איך לעשות משהו מועיל יותר. לצערה של אימא שלך, יש הרבה תחרויות בעולם לכישרונות שנראים לכאורה חסרי תועלת. בתחרויות האלה מעורב גם פרס כספי גדול המוענק למתמודד הטוב ביותר בכישרון חסר תועלת מסוים. אז הם כבר לא כל כך חסרי תועלת עכשיו, אה, אימא?

1. תחרות הפרצוף המכוער ביותר – תחרות אנגלית הנערכת מדי שנה ובה על המתחרים לעשות את הפרצוף המכוער ביותר שלהם.

17

2. זחילת תינוקות – מירוץ זחילת תינוקות. המירוץ הזה מתקיים בכל מני מדינות בעולם, אך המירוץ הגדול ביותר מתקיים בסין.

1

3. גלגול גבינה – בתחרות זו מגלגלים גבינה גדולה במורד גבעת קופר באנגליה. המתחרים צריכים לרדוף אחרי הגבינה במורד ההר.

2

4. טיפוס על עצים – באינדונזיה מטפסים על עצים משומנים כדי להגיע לצמרת העץ, שם מונחים פרסים.

3

5. היאבקות הבוהן – התחרות הזו החלה בפאב אנגלי מקומי, ועכשיו זו תחרות ארצית.

4

6. תינוק בוכה – מדובר בתחרות שמתקיימת כבר יותר מ400 שנה ביפן ובה מתאבקי סומו מנסים לעשות פרצופים מפחידים לתינוקות במטרה לגרום להם לבכות. על פי המסורת, זה אמור להביא בריאות טובה לתינוק.

5

7. מירוץ יענים – המירוץ הזה פופולרי באפריקה ובאזורים מסוימים בארה"ב. זה דומה למירוץ סוסים, מלבד זה שרוכבי היענים נופלים לעתים קרובות הודות להתנהגות הבלתי צפויה של החיה הזו.

6

8. מירוץ מכסחות דשא – המירוץ הזה הפך לפופולרי בארה"ב, באנגליה ובאוסטרליה.

7

9. זריקת טלפון נייד – התחרות הזו מתנהלת ביעדים שונים בעולם. אליפות העולם מתקיימת בפינלנד. הרבה תחרויות כאלה מתקיימות בחסות של חברות מחזור. המתחרים זורקים טלפונים ישנים למרחק במטרה לזכות באחד חדש.

8

10. מירוץ מקקים – אוסטרליה היא ביתם של תחרויות המקקים. המתמודדים מביאים מקקים לאירוע ומשחררים אותם בקו ההתחלה. הראשון שמגיע לקצה זוכה.

10

11. סחיבת אישה – התחרות הזו מתקיימת בכל רחבי העולם. הבעלים צריכים לשאת את נשותיהם דרך מסלול מכשולים עד ההגעה לקו הסיום. אליפות העולם מתקיימת בפינלנד מדי שנה.

11

12. תחרות הזקן והשפם – התחרות הזו מתקיימת בכל רחבי ארה"ב ואירופה. לתחרות הזו יש קטגוריות רבות ומתחרים רבים. התחרות הראשונה התרחשה בשנת 1990, ומאז היא רק הלכה וגדלה.

12

13. אבן נייר ומספריים – עוד תחרות שמתנהלת ברחבי העולם.

13

14. מירוץ מיטות – מירוצי מיטות מתקיימים בכמה מקומות בעולם, והם דורשים שלפחות חבר צוות אחד יהיה על המיטה בזמן המירוץ. הרבה מירוצי מיטות מתקיימים לצורכי צדקה.

14

15. לבישת דבורים – התחרות הסינית הזו היא כבר יותר ממוזרה. המנצח הוא מי שמעלה על עצמו את המשקל הגבוה ביותר של דבורים. שיא גינס עומד על משקל של 87 פאונדס, שזה בסביבות 350,000 דבורים.

15

16. יריקת גלעיני דובדבנים למרחק – מישיגן היא ביתם של תחרויות יריקת גלעין דובדבן למרחק כבר 41 שנה.

16

 

 

 

 

מקור

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסםהשדות הנחוצים מסומנים *

*

דפדף למעלה