יום רביעי, דצמבר 19, 2018
עמוד הבית » עולם » 5 אסונות בפארקי שעשועים שיגרמו לכם לרצות להישאר בבית בקיץ

5 אסונות בפארקי שעשועים שיגרמו לכם לרצות להישאר בבית בקיץ

הרבה משפחות הולכות יחד לפארקי שעשועים בתקופת הקיץ בשביל לחוות ריגושים וליהנות. רכיבה על רכבת הרים זה אחד מהריגושים הגדולים ביותר שפארק השעשועים יכול לספק. בשביל אנשים מסוימים, הבילוי בפארק השעשועים הפך להיות מאוד מצער וטרגי. לא כל ימי הבילוי בפארקי השעשועים נגמרים בסוף טוב.

אתם הולכים לשקול מחדש את הביקור הבא שלכם בלונה פארק לאחר שתקראו את זה:

1. The Cyclon – Coney Island, NY

6

לרכבת ההרים המפורסמת ביותר בקוני איילנד שבברוקלין יש כבר עבר של תקלות ונזקים. רכבת העץ הישנה עברה מספר שיפוצים ושדרוגים, אבל עדיין נחשבת לרכבת מסוכנת אשר גורמת למספר רב של פציעות ואפילו להרוגים. קית שיראסווה, אדם בן 53 אשר בחר לעלות על רכבת ההרים הזו, שבר את צווארו בזמן הנסיעה ברכבת, ולאחר זמן קצר נקבע מותו.

2. Superman Tower Of Power – Louisville, KY

7

מתקן מגדל הסופרמן נמצא בפארק הSix Flags המפורסם. המתקן מעלה את נוסעיו לגובה של 17 קומות ומיד לאחר מכן יורד במצב של נפילה חופשית. הכל נשמע טוב ויפה, אלא שכך לא היה בעלייה של קייטלין לסיטר על המתקן. בזמן הפעלת המתקן, קייטלין מצאה את עצמה עטופה בכבל שנקרע במהלך הנסיעה. בהתחלה הוא נכרך סביב צווארה ורגליה, אבל למזלה היא הצליחה לשחרר אותו מהצוואר. למרבה הצער, הכבל נשאר כרוך סביב רגליה כאשר הנפילה החופשית של המתקן התרחשה, מה שהשאיר את קייטלין כרותת רגליים.

3. King's Island – Mason, Ohio

8

פארק השעשועים של אוהיו חווה את אחד הימים היותר מצערים וחסרי המזל. ביום אחד, שלושה אנשים התחשמלו ואדם אחד נוסף נפל מרכבת ההרים שעה מאוחר יותר ומת.

4. Waterworld USA – Concord, CA

9

בילוי בפארק המים זו הדרך הטובה ביותר להתקרר בימי הקיץ החמים, ועל הדרך גם ליהנות. לקבוצה של תלמידי תיכון מארה"ב הביקור בפארק המים  לא היה כל כך מהנה. קבוצת התלמידים החליטו לא לשמוע להוראות הבטיחות של מגלשת המים בפארק, ועלו 33 אנשים על המגלשה בבת אחת. המגלשה, אשר לא יכלה לשאת את המשקל הרב, התמוטטה וגרמה למותו של אחד הנערים ולפציעתם של כל השאר.

5. Action Park – Vernon, NJ

10

הפארק הזה ידע בכל שנות פעילותו מספר מאוד גבוה של פציעות. הפארק נאלץ להיסגר ב-1996 בעקבות הכמות העצומה של התביעות שהוגשו נגדו. בריכת הגלים של הפארק זכתה לכינוי "בריכת הקברים" בשל מספר מקרי המוות הרב שלהם היא גרמה. הבריכה גרמה למספר התחשמלויות של אנשים וגרמה לאדם אחד להיסחף בחוזקה ולקבל מכה חזקה מסלע, מה שגרם למותו.

 

מקור

 

 

 

 

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסםהשדות הנחוצים מסומנים *

*

דפדף למעלה