יום רביעי, ינואר 23, 2019
עמוד הבית » הכל לבית » עבודת פרזול בעיצוב מטבחים

עבודת פרזול בעיצוב מטבחים

חלקנו אולי לא מודעים לכך, אך עבודות פרזול אפשר למצוא כמעט בכל מקום בבית. אם בעבר פרזול המתכת נעשה במקומות נסתרים, הרי שכיום בעיצוב מטבחים מודרניים יש לפרזול יותר ויותר מקום והוא משמש מלבד לדברים פונקציונאליים גם לקישוט ומעניק לבית בכלל ולמטבח בפרט עיצוב יוקרתי.

 

עיצוב מטבחים

מה זה פרזול?

כאשר מדברים על פרזול מתכוונים לעבודת מתכת שנעשית ביד על ידי נפח מקצועי ולא כחלק מפס ייצור אוטומטי. בפרזול משתמשים בסוגים שונים של מתכות, אך הפופולארית שבהן היא אלומיניום בשל הגמישות שלה, נוחות העיבוד שלה והמחיר הזול יחסית. אם תעברו בין החדרים בבית תוכלו למצוא עבודת פרזול כמעט בכל מקום: בחדרי האמבטיה והשירותים תמצאו עבודות פרזול בידיות של הארונות והמגירות, במתלים למגבות, בברזים ועוד. בפינות הישיבה תמצאו עבודות פרזול כקישוטים בידיות הכסאות הכורסאות, ברגליים של הספות והשולחנות, ידיות המזנון ועוד. במטבחים מעוצבים תמצוא פזרול במסילות המגירות, ידיות הארונות והמגירות, מתלים לכלי מטבח ועוד. גם מחוץ לבית, אפשר למצוא פרזולים בספסלים, בגדרות, במדרגות וכו'.

פרזול אומנותי

תחום הפיסול והאומנות במתכת קיים כבר אלפי שנים. מלבד השימושיות שניתן לעשות במתכת לצרכים האישיים בבית, הפרזול האומנותי מאפשר לנו לקבל עיצוב מיוחד לריהוט בבית. מעקות, רהיטים, ידיות בעיצובים ייחודיים המעטרים את הבית והמטבח מעניקים לו יוקרתיות וגיוון. את עבודת הפרזול האומנותי לבית עושים רק נפחים מקצועיים אשר יודעים לעבוד את המתכת ולעבד אותה. עבודה לא מקצועית, צביעה לא איכותית וכדומה יכולים לפגוע באיכות המתכת ולהוות סכנה בטיחותית. עיצוב מטבחים

פרזול במטבח

תחום עיצוב מטבחים הוא תחום שהולך וצובר תאוצה עם השנים בגלל ההבנה שחשוב לשלב בין מראה המטבח לבין השימושיות שלו. חווית המשתמש במטבח מעוצב ומתכונן היטב היא גדולה יותר וטובה יותר וגם מועילה לתהליך הבישול והאכילה. גם פרזול אומנותי משלב בין מראה ושימושיות – הרי מעקות וידיות לדלתות תצטרכו בכל מקרה, אך שימוש בפרזול האומנותי הופך אותם לייחודיים ומעוצבים. ניתן לשלב עם פרזול המתכת יחד עם חומרי גלם אחרים כמו שיש, עץ או זכוכית. הטאץ' האישי שמתקבל ממטבח המעוצב ומקושט על ידי פרזולים אומנותיים מקסים גם את דיירי הבית וגם את האורחים.

 

עיצוב מטבחים 2

תגובה אחת

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסםהשדות הנחוצים מסומנים *

*

דפדף למעלה