יום רביעי, ינואר 23, 2019
עמוד הבית » הכל לבית » נירוסטה, שיש או עץ – טיפים לבחירת משטח עבודה למטבח

נירוסטה, שיש או עץ – טיפים לבחירת משטח עבודה למטבח

עיצוב המטבח הוא דבר חשוב מאוד והוא מקרין על כל הבית. כאשר מעצבים את המטבח ישנם שיקולים שצריכים לקחת, שיקולים הקשורים לאופי השימוש המיוחד. מטבח הוא מקום שאתם ממש עובדים בו לצורך הכנת האוכל והניקיונות ולשם כך אתם צריכים כיור, משטח עבודה וברז למטבח. כאשר בוחרים את משטח העבודה והדברים הנוספים צריך לקחת בחשבון את אופי השימוש על מנת להבטיח שאתם עושים את הבחירה הטובה ביותר. בחירה אשר תבטיח משטח עבודה עמיד המחזיק מעמד שנים ארוכות ומאפשר לכם לעבוד במטבח. במאמר זה נסקור את האפשרויות השונות וגם נמליץ לכם על ברז נשלף למטבח בתור אקססורי משלים.

משטחי עבודה למטבח

משטחי נירוסטהמשטחי נירוסטה הם מושלמים למטבח מבחינת המאפיינים והשימוש. הם חזקים ועמידים, אינם מחלידים וקל מאוד לנקות אותם. הם אינם מחלידים וניתן לחתוך ירקות ומוצרי מזון ישירות על משטח הנירוסטה גם ללא שימוש בקרש חיתוך. הם כוללים כיור מובנה ופשוט תענוג לעבוד איתם. מבחינה עיצובית יש להם אופי תעשייתי ולא סגנון עיצובי משתלב איתם.

משטחי עץלמשטחי עץ מלא ישנה נוכחות מרשימה, הם יפים ואלגנטיים ויש להם נוכחות עיצובית חזקה. משטחי עץ משתלבים היטב במטבחים בעלי עיצוב כפרי. אך למשטחי עץ ישנו חסרון, בגלל תנאי הרטיבות במטבח הם דורשים תחזוקה על מנת לשמור עליהם מפגעי המים והזמן.

משטחי שישמשטחי שיש נפוצים מאוד במטבחים, הם מגיעים בצבעים שונים ויכולים להשתלב בסוגים שונים של עיצוב. שיש נחשב לחומר עמיד וחזק ומתאים מאוד למטבחים, ניתן אפילו לשים עליו סירים חמים (בהנחה שמדובר בשיש אמתי ולא חומר דמוי שיש).

כאשר אתם בוחרים משטח עבודה למטבח, עליכם לשלב שיקולים של תקציב, מראה ותכונות המשפיעות על אופי השימוש, הניקיון והתחזוקה. במרכזו של משטח העבודה תמיד נמצא הכיור ומעליו הברז. חשוב להתאים גם ברז למשטח העבודה. אנו ממליצים לעשות שימוש בברז נשלף למטבח, ברז בעל יופי עיצובי ותכונות שימושיות.

ברז נשלף למטבח כולל צינור פנימי אשר ניתן למשוך אותו ולהגיע עם זרם המים לכל מקום. זה מסייע לנקות את משטח העבודה, הכלים וכל פעילויות הניקיון והבישול שעושים במטבח.

דפדף למעלה