יום רביעי, ינואר 23, 2019
עמוד הבית » צרכנות » כיצד להגדיל את סיכויי הזכייה בלוטו

כיצד להגדיל את סיכויי הזכייה בלוטו

כולם רוצים לזכות בלוטו, אבל לרובנו אין אפילו מספר מזל אחד שיכול להופיע על הכרטיס. אז איך ניתן להגדיל את סיכויי הזכייה? ובכן, בדרך כלל, ככל שתמלאו יותר כרטיסי השתתפות להגרלת לוטו ספציפית, כך יעלו הסיכויים לזכייה. אבל יש כמה אנשים שמאמינים שיש יותר מזה.

הצטרף לקבוצת הימורי לוטו שיתופית – תארגן קבוצת חברים מהמשרד, מבית הספר או מכל מקום אחר שבו אחרים מוכנים לשתף את כרטיסי הזכייה שלהם. בלוטו קבוצתי שולחים טפסים בקבוצה ומתחלקים בכל הזכיות. סכום הזכייה שתקבל יהיה נמוך יותר, כי תהיה חייב לחלוק אותו, אבל סיכויי הזכייה שלך יגדלו באופן משמעותי.

שחק בתדירות נמוכה יותר, אבל תקנה יותר – שיטה זו מגדילה את סיכוייך לאותה הגרלה ספציפית. במקום לקנות כרטיס כל שבוע, שמור את הכסף לרכישת כרטיסי הגרלה כאשר סכום הזכייה הוא גבוה במיוחד. שיטה זו ממקסמת את התשואה ללא הגדלת הסיכון הפיננסי שלך.

תבין שלכרטיסים אחרים אין השפעה על הכרטיס שלך ברוב הגרלות הלוטו – הרבה אנשים סבורים שיש להם סיכוי טוב יותר לזכות כאשר פחות אנשים משתתפים בהגרלה, אבל זו סברה שאינה נכונה ברוב המקרים. הסיכויים שהמספרים האקראיים של תוצאות הלוטו יתאימו למספרים שסימנת בכרטיסך אינם מושפעים ממספר האנשים שלהם יש כרטיסי הגרלה. חשוב על זה כך: אם רק אדם אחד קנה כרטיס אחד להגרלת הלוטו, האם בהכרח מובטח שאדם זה יזכה? לא. לעומת זאת, ככל שפחות אנשים משתתפים בהגרלה, כך הסיכוי לזוכים מרובים יורד.

לפרוש בשיא – זכייה בלוטו מספר פעמים ברציפות תוכל להועיל לך רק אם תחדל לרכוש כרטיסי הגרלה. מומלץ להגדיר תקציב מראש ולהישאר דבק אליו. אם זה אפשרי, השתמש בכספי הזכייה מהלוטו בכדי לרכוש כרטיסי הגרלה בעתיד. בדרך זו אתה פוגע פחות בהכנסה העיקרית שלך.

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסםהשדות הנחוצים מסומנים *

*

דפדף למעלה