יום חמישי, אוקטובר 18, 2018
עמוד הבית » ויראלי » טיפים לשמירה על סוללת הסמארטפון שלכם

טיפים לשמירה על סוללת הסמארטפון שלכם

אם גם אתם מוצאים עצמכם במרדף אחרי החיים של סוללת הסמארטפון שלכם, יכול מאוד להיות כי הרשימה הבאה לטעינה ושמירה על חיי הסוללה תעזור לכם. חלק מטיפים אלו ישמעו לכם מוכרים מניסיון אך חלקם וודאי שאינכם מכירים.

235

יש לכבות את הפלאפון בזמן הטעינה – אם אתם רוצים שהפלאפון יטען במהירות יש לכבות אותו לפני הטעינה. כשהמכשיר כבוי הוא לא צורך חשמל בכלל בזמן הטעינה ודבר זה יכול לחסוך את הזמן של הטעינה לכל הפחות ב20 אחוז. אם אינכם יכולים לכבות את הפלאפון כי אתם מבוקשים מידי תוכלו להעביר אותו למצב טיסה כאשר האותות האלחוטיים לא יהיו פעילים וזה יעזור לפלאפון לצרוך פחות אנרגיה. לאלו שעדיין מתעקשים לא לעשות דבר לפלאפון בזמן הטעינה תשתדלו לכל הפחות לא להשתמש בו בזמן הטעינה.

שימוש במטען קיר – שימוש במטען קיר יגביר את קצב ההטענה כשתחברו אותו לשקע החשמל. מומלץ לעשות שימוש במטען ללא פיצול כאשר הוא מורכב כולו מיחידה אחת.

יש לשמור על מכשיר קריר – כאשר המכשיר נמצא בתנאי חום גדולים,  יכולת הבטרייה בשמירה על האנרגיה שלה מופחתת.  לכן מומלץ מאוד לא לחשוף את המכשיר הנייד לשמש. אם הנכם נמצאים בתוך הרכב והוא לוהט לאחר שעמד יום שלם בשמש יש להכניס את הנייד לתוך התא כפפות או במקום מוצל וקריר אחר. סוג הכיסוי של הסמארטפון שלכם גם יכול להשפיע על כך שהמכשיר יתחמם. ישנם כיסויים שפולטים חום. אפשר לבדוק את כיסוי הפלאפון שלכם אם הוא פולט חום כאשר תכניסו את הפלאפון להטענה פעם אחת עם הכיסוי ופעם אחת ללא הכיסוי. כך תוכלו להבחין האם יש התחממות עם הכיסוי ובלעדיו. אם המכשיר מתחמם עם הכיסוי יש להחליף את הכיסוי או להטעין את הפלאפון ללא הכיסוי.

האם צריך לרוקן את הסוללה כל פעם עד סופה?
מנגד לכל הדעות כיום אין צורך לרוקן את הסוללה עד סופה. כאשר הפלאפון מגיע ל-0 אחוז ונכבה לבדו זה לא מזיק אך גם לא תורם לחיי הסוללה.

תאורת מסך – תאורת הסמך הנה הגורם העיקרי לחיסול הסוללה שלכם. אם אין לכם קושי מבחינת ראייה תבדקו את ההגדרות שלכם בבהירות המסך וקיבעו את המכשיר על רמה נמוכה שלא תפריע לשימוש במכשיר. או תעבירו את המכשיר למצב אוטומטי שגם הוא חוסך בחיי הסוללה.

318

מקור

2 תגובות

  1. נראה לי שגם הכיסוי שלי גורם לפלאפון להתחמם..

  2. איזה באסה, דווקא עכשיו קניתי כיסוי, נראה לי שהוא גם גורם להתחממות

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסםהשדות הנחוצים מסומנים *

*

דפדף למעלה