יום רביעי, ינואר 23, 2019
עמוד הבית » צרכנות » חברת לוטונט

חברת לוטונט

 חברת לוטונט נחשבת לחברה הכי פופולארית של הגרלות הלוטו בארץ ישראל. החברה עוזרת ללקוחות שלה לזכות בלוטו.

איך קמה החברה ואיך היא הצליחה? כל זאת כתוב במאמר.

 החברה הוקמה בשנת אלפיים ואחד לחודש מרץ. מנהל החברה הינו מיכה שריג אשר מנהלה עד היום. מה הרעיון לפיו הוקמה החברה? החברה הוקמה על מנת להוזיל את כל העלויות של הרכישה ושל שליחת הטפסים של הלוטו ביחס לחברות אחרות.

מפעל הפיס כנראה הרגיש איום מצד לוטונט והזהיר את כל הלקוחות של הלוטו כי יש מספר חברות שמתחזות לחברה של מפעל הפיס. לאחר כחודש מפעל הפיס יצר מודעה בעיתון שהזהיר את הלקוחות ספציפית מפני לוטונט. אחרי יום לאחר הפרסום אלפי לקוחות לוטונט מבטלים את המנוי בחברה וכתוצאה מכך מפטרת המון עובדים. לפיכך החברה החליטה כי היא אינה מוותרת ויצאה בתביעה נגד מפעל הפיס עקב לשון הרע שהוציאה וגם תבעה אותה והוציאה צו  מעצר נגדה. לאחר מספר חודשים בית המשפט פסק לטובה של חברת לוטונט ופסק כי ההתנהלות של חברת לוטונט היא מאוד לגיטימית וגם עוזרת למנחשים על יד הוזלת עלויות הטפסים של הלוטו.

בשנת אלפיים ושתיים עשרה אחרי ההכרעה של בית המשפט החליטה לוטונט לחזור ולגייס עובדים חדשים וכמו כן לחזור להתנהלות הקודמת שפעלה.  לאחר כשנה החברה מוכיחה עצמה וזוכה פעמיים ברצף בפרס ראשוני בלוטו. הפרס הראשון עמד על סך של אחד עשרה וחצי מיליון ₪ והפרס השני עמד על סך של שבע וחצי מיליון ₪.

בעקבות זכיות אלה שבו הלקוחות של לוטונט וחזרו להאמין בהם כחברה ובכך הגדילו את המכירות של החברה. בשנת אלפיים וארבע פותחת חברת לוטונט מגוון מסלולים כמו המסלול האישי ועוד.

החברה עברה מספר מכשולים לא קלים אבל קמה על רגליה וגברה עליהם ללא שום בעיה, זה מוכיח כי החברה מאוד חזקה ומצליחה ומסייעת ללקוחות שלה לזכות בפרס הלוטו.

3 תגובות

  1. הצטרפתי עכשיו ללוטונט, מקווה שאזכה במהירות

  2. הסיכויים לזכייה הם אחד ל14 מיליון, אבל למרות הכל צריך להתמיד ולשלוח תמיד אולי מתישהו ניפול בגורל, כך אני מאמין…

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסםהשדות הנחוצים מסומנים *

*

דפדף למעלה