יום רביעי, דצמבר 19, 2018
עמוד הבית » ספורט » הפעם הראשונה בחדר כושר

הפעם הראשונה בחדר כושר

 ביקור בפעם הראשונה במכון כושר יכול להיראות מרתיע עבור הרבה מאוד אנשים. הם לא מכירים ולא יודעים איך להתחיל ואילו כאשר מסתכלים מהחלון רואים שכולם מתאמנים לבדם במכשירים כאילו הם נולדו במכון כושר. אם אתם מרגישים כך, הירגעו, כולם התחילו כמוכם. אני יכול להבטיח לכם שכאשר תגיעו למכון כושר ברמת גן שם יוכלו לעזור לכם לבנות את התוכנית ויתנו לכם את כל ההדרכה שרק תרצו. כה כולם התחילו, כולל הבודי בילדרים הכי שריריים שתראו. אבל אם בכל זאת תרצו קצת חומר רקע על מה שצפוי לכם במכון הכושר, מאמר זה הוא בשבילכם.

ראשית כל עליכם לדעת שהפעילות במכון כושר ברמת העיקרון היא שילוב של פעילות אירובית, אנאירובית ומתיחות שרירים. הפעילות האירובית היא חשובה מאוד להמרצת מחזור הדם ושיפור סיבולת הלב ריאה. הפעילות האנאירובית היא פעילות לחיזוק השרירים. כמו כן יש לעשות תרגילי מתיחות על מנת למנוע פציעות של השרירים ושל רקמות חיבור אחרות בגוף. המתיחה מרפה את השריר ומכינה אותו לפעילות גופנית, היא גם יעילה לאחר הפעילות הגופנית. הפעילות האירובית נעשית בדרך כלל על מכשירים כגודמת ההליכון המפורסם, עליו אתם יכולים לרוץ במהירויות ודרגות קושי משתנות. פעילות אנאירובית היא פעילות המשלבת בדרך כלל מכשירי כוח העובדים על בסיס של דחיקת משקל. את המתיחות תוכלו לעשות על מזרונים, בעמידה ואפילו להיעזר בסולם.  כאשר תגיעו למכון כושר ברמת גן יבנו עבורכם תוכנית אישית המשלבת פעילות אירובית, אנאירובית וידריכו אתכם לגבי המתיחות.

אין תוכנית אימונים סטנדרטית המתאימה לכל אחד. בניית תוכנית היא דבר מאוד אישי והיא נעשית ביחד עם מאמן כושר. לכל אדם דרגה שונה של כושר גופני ומצב גופני שונה. יש אנשים הצריכים לעבוד על קבוצת שרירים זו או אחרת, יש אנשים הצריכים לשרוף קלוריות, יש אנשים הצרכים לשפר את סיבולת הלב ריאה. ישנם אפילו אנשים המגיעים למכון הכושר על מנת לפתח שרירים ואז הם צריכים הדרכה לגבי תזונה ותוספי תזונה. אל תיבהלו מזה, מכון הכושר מתאים לכולם, גם אם אינכם מעוניינים להיות בודי בילדר המתאמן 8 שעות ביום.

הסירו את כל הדאגות מלבכם וגשו לחדר כושר ברמת גן ורכשו מנוי. כל שעליכם לעשות הוא להתחיל להגיע באופן קבוע. במכון הכושר ישנם מדריכים אשר יכוונו  וידריכו אתכם, אך הצעד הראשון הוא הנכונות לעבוד קשה ולהתמיד. זוהי ההחלטה אשר היא כול כולה שלכם.

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסםהשדות הנחוצים מסומנים *

*

דפדף למעלה